Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър MiniX NEO Z150 [16GB/512GB/Windows 11 Pro] Fanless
Компютър MiniX NEO Z150 [16GB/512GB/Windows 11 Pro] Fanless | ID - 138296
589.00€
1,151.98 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Twin Lake-N Quad-Core N150 1.0 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
16GB 3200MHz
OS:
Windows 11 Pro
Кутия:
Mini
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017799
Избери добавки:
Цена:
589.00 €/
1,151.98 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
589.00 €/
1,151.98 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Компютър MiniX NEO Z150 [16GB/512GB/Windows 11 Pro] Fanless
589.00 €/
1,151.98 лв.
1,151.98 лв.
Техническа характеристика на Компютър MiniX NEO Z150 [16GB/512GB/Windows 11 Pro] Fanless, Z150-16GB |
|
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Twin Lake-N Quad-Core N150 1.0 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 16GB 3200MHz |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Кутия | Mini |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Twin |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCle 3.0 x 4 NVMe |
| Звук | 3.5mm Audio Jack (Earphone+Micphone, 2-in-1) |
| M.2 слот | M.2 2280 PCle 3.0 x 4 NVMe Slot |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C (Data Only, up to 10Gbps), 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A (10Gbps), 2 USB 2.0 |
| HDMI порт | 2 HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Audio Jack (Earphone+Micphone, 2-in-1) |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | MicroSD Card slot (Up to 2TB, not included) |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | Up to 32GB (not included), 1 soDIMM slot |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | 2 Dual Band Antenna, HDMI Cable, Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 12.3 x 12 x 4.6 cm |
| Мрежа | Gigabit Fast Ethernet |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Intel UHD Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)
![Компютър MiniX NEO Z150 [16GB/512GB/Windows 11 Pro] Fanless Компютър MiniX NEO Z150 [16GB/512GB/Windows 11 Pro] Fanless](https://kozelat.com/image/cache/data6/kompyutar-minix-neo-z150-[16gb-512gb-windows-11-pro]-fanless-z150-16gb-0-370x370.jpg)
